v-serwis

Gazowe systemy grzewcze

Montaż, uruchomienie, serwis kotłów Vailliant do 45kW

Montaż, serwis kotłów Junkers Bosch

Montaż, serwis gazowych podgrzewaczy wody Vailliant, Junkers, Termet

Serwis kotłów gazowych

ecoTEC exclusive  VC / VCW

W ramach specjalistycznych usług zapewniamy serwis kotłów gazowych marki Vaillant, Junkers i Termet. Wsłuchujemy się w oczekiwania klientów na Śląsku – nasze usługi świadczymy w Katowicach, Mikołowie, Mysłowicach, Tychach, Chorzowie, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu.

Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, aby nasi klienci mogli cieszyć się sprawnie, bezpiecznie i wydajnie działającym urządzeniem grzewczym przez wiele lat. Wyróżnia nas skuteczność i fachowość, wynikające z bogatej wiedzy technicznej i dużego doświadczenia w branży.

Posiadanie niesprawnej instalacji może mieć poważne konsekwencje, dlatego niezbędna jest regularna kontrola istniejących rozwiązań i dokonywanie okresowych przeglądów, co pozwala utrzymać kocioł w dobrej formie. Firma Vserwis posiada uprawnienia i kompetencje do wykonywania różnego typu napraw, a potwierdzeniem naszych kwalifikacji w tej materii są posiadane przez nas certyfikaty. Wszelkie czynności serwisowe wykonujemy starannie i z zaangażowaniem, kierując się odpowiedzialnością i wykorzystując specjalistyczny sprzęt diagnostyczny oraz części zamienne. Dzięki temu wykrycie awarii, a następnie usunięcie usterki nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Jako specjaliści cieszymy się zaufaniem i renomą na lokalnym rynku. Wypracowane przez lata wysokie standardy obsługi gwarantują satysfakcję klienta. Indywidualnie podchodzimy do każdego zadania, zapewniając także profesjonalne doradztwo techniczne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych!

ZASIĘG NASZEGO SERWISU

Katowice (+30 km) 

Adres:

V-Serwis, Ul. Warmińska 20
40-740 Katowice

Montaż i uruchomienie

Kom.: +48 884 049 149
email: biuro@vaillant.com.pl  

Serwis

Kom.: +48 884 049 149
email: serwis@vaillant.com.pl