v-serwis

Gazowe systemy grzewcze

Montaż, uruchomienie, serwis kotłów Vaillant

Montaż, serwis kotłów Junkers Bosch

Montaż, serwis gazowych podgrzewaczy wody Vaillant, Junkers, Termet

Serwis kotłów gazowych
Vaillant, Junkers, Bosch

ecoTEC exclusive  VC / VCW

W ramach specjalistycznych usług zapewniamy serwis kotłów gazowych marki Vaillant, Junkers i Termet. Wsłuchujemy się w oczekiwania klientów na Śląsku – nasze usługi świadczymy w Katowicach, Mikołowie, Mysłowicach, Tychach, Chorzowie, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu.

Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, aby nasi klienci mogli cieszyć się sprawnie, bezpiecznie i wydajnie działającym urządzeniem grzewczym przez wiele lat. Wyróżnia nas skuteczność i fachowość, wynikające z bogatej wiedzy technicznej i dużego doświadczenia w branży.

Posiadanie niesprawnej instalacji może mieć poważne konsekwencje, dlatego niezbędna jest regularna kontrola istniejących rozwiązań i dokonywanie okresowych przeglądów, co pozwala utrzymać kocioł w dobrej formie. Firma Vserwis posiada uprawnienia i kompetencje do wykonywania różnego typu napraw, a potwierdzeniem naszych kwalifikacji w tej materii są posiadane przez nas certyfikaty. Wszelkie czynności serwisowe wykonujemy starannie i z zaangażowaniem, kierując się odpowiedzialnością i wykorzystując specjalistyczny sprzęt diagnostyczny oraz części zamienne. Dzięki temu wykrycie awarii, a następnie usunięcie usterki nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Jako specjaliści cieszymy się zaufaniem i renomą na lokalnym rynku. Wypracowane przez lata wysokie standardy obsługi gwarantują satysfakcję klienta. Indywidualnie podchodzimy do każdego zadania, zapewniając także profesjonalne doradztwo techniczne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych!

ZASIĘG NASZEGO SERWISU

Katowice (+30 km) 

Adres:

V-Serwis, Ul. Warmińska 20
40-740 Katowice

Montaż i uruchomienie

Kom.: +48 884 049 149
email: biuro@vaillant.com.pl  

Serwis

Kom.: +48 884 049 149
email: serwis@vaillant.com.pl